دعوت به همکاری ماهان صنعت

ماهان صنعت با مدیریت آقای ماهان با هدف توسعه تولید و بکارگیری محتوای نوین علم و صنعت داخلی اقدام به ورود به عرصه توانمندیهای نیرو های تحصیل کرده و باانگیزه جهت مدیریت تولید داخل با در نظرگرفتن عنایت و لطف خداوند متعال در حال حاضر در مرحله تحقیقات پیش تولید می باشد .که به حول و قوه الهی این امر میسر میگردد. کارخانه تولیدی ماهان صنعت واقع در شهرک صنعتی شمس آباد مقابل فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار گرفته که از جهت ترانزیت هوایی کالا در نوع خود منحصر به فردبوده و جزو شماره اول شهرکهای داخلی و خارجی میباشد.

برند ماهان صنعت با اتخاد تصمیم جهت استخدام منشی خانم دارای توانمندی همکاری قوی و با پشتکار فعال در زمینه مهندسی صنایع و یا بازرگانی صنعتی و تا حدودی آشنا به حسابداری صنعتی و آمادگی خدمت در خارج ازمجموعه , مراجعه به اداره های مربوط و با صلاح دید مدیر به صورت ماموریت برون دفتری را دارا باشد.

بیش از پیش خواهان آن هستیم همکار مناسب خود را در کنار داشته باشیم اولویت با افراد قانع و دلسوز جهت مجموعه میباشد. مصاحبه به صورت حضوری در محل دفتر مجموعه کارخانه بوده است

درصورت نداشتن سابقه کاری با توجه به توانمندی شخصی مورد پذیرش میباشد.

توجه فرمایید استخدام نهایی فقط با تایید مدیر صورت میگیرد.

شایان دکر می باشد مجموعه ماهان از افراد با صلاحیت دعوت به همکاری به صورت افتخاری صرفا جهت پیشرفت ارتقاع علوم فناوری و تحقیقات میدانی استقبال می نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *