ایده نوسازی سرویس حمام و دستشویی

Image


بهترین انتخاب برای کف حمام و دستشویی کف پوش سرامیکی با رنگ های روشن مانند شیری یا سفید است، چرا که لکه ها و کثیفی را خوب نشان میدهد و سرامیک هم به راحتی قابل شست و شوست. برای نظافت محیط هایی مانند سرویس دستشویی و حمام که هم نیاز به شست و شوی مداوم دارند هم اذیت نخواهید شد. اما یکی از معایب سرامیک این است که لیز است و در صورت مرطوب بودن هم احتمال سر خوردن را بالا میبرد. برای جلوگیری از این خطر مخصوصا در حمام و دستشویی که کف آن اندکی شیب دارد، میتوانید از سرامیک های شیاردار استفاده کنید.

استفاده از آینه بزرگ در حمام و دستشویی هم یکی از نکاتی است که علاوه بر افزایش روشنایی در محیط، سبب زیبایی سرویس حمام و دستشویی میشود که میتوانید از آن استفاده کنید. 

از دیگر عواملی که سبب تغییر در سرویس بهداشتی می‌شود تغییر دستگیره در و پنجره، جاصابونی، شیر آب و... است که با هزینه بسیار کم میتوانید در راستای نوسازی آن بکوشید.

از انواع و اقسام کمدهای کوچک هم میتوانید در این فضاها استفاده کنید تا علاوه بر بخشیدن زیبایی به محیط، محل مناسبی برای نگهداری وسایل شما باشد. به طور مثال می‌توانید در زیر روشویی کمدهایی را تعبیه کنید تا تبدیل به محل خوبی برای نگهداری انواع شوینده و لوازم بهداشتی شما باشد و به آنها نظم هم بخشد.

شلف های دیواری و طبقه هایی را هم روی دیوار میتوانید اضافه کنید. این شلف ها زیبایی بی نظیری را به سرویس حمام و دستشویی شما می‌بخشند و روی آنها میتوانید در کنار وسایل مورد نظرتان از شمع های تزئینی یا رول های حوله های تمیز و مرتب استفاده کنید.

بدون شک جا حوله ای و جا لباسی زیبا هم در حمام علاوه بر این که نیاز شما را از جهت تعویض لباس یا آویختن آن به دیوار برطرف میکند در صورت متناسب با دیگر تجهیزات و لوازم منزلتان زیبایی خاصی را به حمام میبخشد.

اگر حمام شما به اندازه کافی فضا دارد، یکی از نکاتی که سبب زیبا شدن آن می‌شود وان است، سعی کنید حنما یک وان با اندازه متناسب ، متناسب با سایر دکوراسیون حمام خود برگزینید و از شیرآب های ضد زنگ برای آن استفاده کنید.

کوچیکترین کاری که در جهت تغییر دادن محسط سرویس بهداشتی خود میتوانید انجام دهید این است که پادری استفاده کنید. پادری جذاب و خوش رنگ علاوه بر اینکه هارمونی جالبی با سایر قسمت های سرویس ایجاد می‌کند، از سر خوردن ناگهانی در سرویس حمام و دستشویی هم جلوگیری می‌کند.

 

 
تیم نوسازی و بازسازی منازل ما با سالها تجربه در این زمینه در زمره بهترین ها برای بازسازی و نوسازی سرویس حمام و دستشویی است و قادر است خدمات مرتبط با تعویض  نصب شیرآب، دوش حمام، وان حمام، سیفون و سنگ دستشویی، کاشی کاری را با برترین کیفیت مطابق با علاقه و خواسته شما با زیبایی هرچه تمام تر ارائه دهد. با پیاده سازی ایده های بازسازی و نوسازی مدرن و شیک متخصصین ما، سرویس بهداشتی و حمام خود را دلپذیر و زیبا کرده و آرامش را به خود، خانواده و همکارانتان هدیه دهید. هم اکنون با تماس به کارشناسان ما می‌توانید از خدمات با کیفیت ما استفاده کنید.