نوسازی و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

Image

بی شک نوسازی و بازسازی و حمام و دستشویی یکی از پرخرج ترین کارهای مربوط به طراحی داخلی ساختمان است چرا که کلیه فعالیت های مربوط به لوله کشی، کاشی کاری، سنگ کاری، خرج های مربوط به شیر آب، دوش حمام، سنگ توالت، سیفون و وان حمام را در پی دارد. اگر جز افرادی هستید که قصد بازسازی یا نوسازی سرویس بهداشتی خود را دارید، اصلا نگران نباشید ما به شما کمک می‌کنیم تا چطور متناسب با بودجه خود، در صورت علاقه شما بیشترین استفاده را از لوازم فعلی خود داشته باشید و تغییر شگرفی در حمام و دستشویی خود ایجاد کنید.

 

 

برای نوسازی و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام چه باید کرد؟

 

از ابتدای کار برنامه ریزی کنید و مشخص کنید چه مقدار بودجه را قصد دارید به بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی اختصاص دهید. اولویت بندی کنید. مثلا اگر قصد داشتید دوش حمام خود را تعویض کنید اما متوجه شکستگی کاشی های حمام خود شدید اولویت را به کاشی کاری نو اختصاص دهید. با خودتان روراست باشید که آیا قصد دارید تغییرات جزئی را در سرویس بهداشتی خود پیاده سازی کنید یا قصد دارید تغییرات کلی داشته باشید و اینکه آیا قصد دارید سیفون دستشویی، سنگ توالت یا وان حمام خود را هم تغییر دهید یا تنها قصد دارید با رنگ آمیزی دوباره و ایجاد خلاقیتی جدیدتر مجدد از آنها استفاده کنی. دانستن تمام این نکات قبل از اجرای هر گونه عمل شما را از بلاتکلیفی و سردرگمی حین اجرای کار می‌رهاند و سبب خستگی شما نخواهد شد و برنامه‌های مالی شما را هم برهم نخواهد زد. هزینه تخمینی و تقریبی تغییراتی که قصد دارید اعمال کنید را حتما جویا شوید و آن را کنار بگذارید. اگر اواسط کار بودجه کم آورید ناچارا مجبور به توقف پروژه خود خواهید شد که این کار حتما شما را از ادامه فعالیت و به وجد آمدن از تغییرات جدید دلزده خواهد کرد. پس حتما قبل از شروع تغییرات هزینه مراحل نوسازی خود را بپرسید و متناسب با بودجه خود برای انجام تغییرات برنامه ریزی کنید.

میزان سختی کار و مدت زمان لازم برای اعمال مراحل نوسازی و بازسازی حمام و دستشویی را محاسبه کنید تا بدانید اجرای صفر تا صد پروژه چقد زمان می‌برد و چقدر از زمان شما را خواهد گرفت.

اگر قصد ندارید خیلی هزینه کنید، برآورد کنید که چه حجمی از کار را خودتان میتوانید انجام دهید و نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد تا از نیروی متخصص استفاده کنید و تمام آن فعالیت ها و تغییرات را خودتان اجرایی کنید.

قبل از شروع هر فعالیتی حتما با نیروی متخصص حوزه بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی مشورت کنید و از مشاوره های وی استفاده کنید تا بدانید چه ایده هایی را میتوانید با بودجه خود پیاده سازی کنید یا برای اعمال هرگونه تغییر چه میزان مبلغی مورد نیاز شماست.

نیروی متخصص و حرفه ای ما در تیم بازسازی و نوسازی منزل آماده است تا هرگونه مشاوره را به صورت رایگان در جهت بازسازی یا نوسازی سرویس حمام و دستشویی شما خدمت شما ارائه دهد. شما با تماس با ما می‌توانید مشاور ما را به صورت حضوری در محل زندگی خود داشته باشید و بدون پرداخت هزینه از ایده های مدرن و به روز ما در جهت زیباسازی سرویس حمام و دستشویی خود استفاده کنید.

 

 

ایده های بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی و حمام

بهترین انتخاب برای کف حمام و دستشویی کف پوش سرامیکی با رنگ های روشن مانند شیری یا سفید است، چرا که لکه ها و کثیفی را خوب نشان میدهد و سرامیک هم به راحتی قابل شست و شوست. برای نظافت محیط هایی مانند سرویس دستشویی و حمام که هم نیاز به شست و شوی مداوم دارند هم اذیت نخواهید شد. اما یکی از معایب سرامیک این است که لیز است و در صورت مرطوب بودن هم احتمال سر خوردن را بالا میبرد. برای جلوگیری از این خطر مخصوصا در حمام و دستشویی که کف آن اندکی شیب دارد، میتوانید از سرامیک های شیاردار استفاده کنید.

استفاده از آینه بزرگ در حمام و دستشویی هم یکی از نکاتی است که علاوه بر افزایش روشنایی در محیط، سبب زیبایی سرویس حمام و دستشویی میشود که میتوانید از آن استفاده کنید. 

از دیگر عواملی که سبب تغییر در سرویس بهداشتی می‌شود تغییر دستگیره در و پنجره، جاصابونی، شیر آب و... است که با هزینه بسیار کم میتوانید در راستای نوسازی آن بکوشید.

از انواع و اقسام کمدهای کوچک هم میتوانید در این فضاها استفاده کنید تا علاوه بر بخشیدن زیبایی به محیط، محل مناسبی برای نگهداری وسایل شما باشد. به طور مثال می‌توانید در زیر روشویی کمدهایی را تعبیه کنید تا تبدیل به محل خوبی برای نگهداری انواع شوینده و لوازم بهداشتی شما باشد و به آنها نظم هم بخشد.

شلف های دیواری و طبقه هایی را هم روی دیوار میتوانید اضافه کنید. این شلف ها زیبایی بی نظیری را به سرویس حمام و دستشویی شما می‌بخشند و روی آنها میتوانید در کنار وسایل مورد نظرتان از شمع های تزئینی یا رول های حوله های تمیز و مرتب استفاده کنید.

بدون شک جا حوله ای و جا لباسی زیبا هم در حمام علاوه بر این که نیاز شما را از جهت تعویض لباس یا آویختن آن به دیوار برطرف میکند در صورت متناسب با دیگر تجهیزات و لوازم منزلتان زیبایی خاصی را به حمام میبخشد.

 

تیم نوسازی و بازسازی منازل ما با سالها تجربه در این زمینه در زمره بهترین ها برای بازسازی ساختمان و نوسازی سرویس حمام و دستشویی است و قادر است خدمات مرتبط با تعویض  نصب شیرآب، دوش حمام، وان حمام، سیفون و سنگ دستشویی، کاشی کاری را با برترین کیفیت مطابق با علاقه و خواسته شما با زیبایی هرچه تمام تر ارائه دهد. با پیاده سازی سقف کاذب و ایده های بازسازی و نوسازی مدرن و شیک متخصصین ما، سرویس بهداشتی و حمام خود را دلپذیر و زیبا کرده و آرامش را به خود، خانواده و همکارانتان هدیه دهید. هم اکنون با تماس به کارشناسان ما می‌توانید از خدمات با کیفیت ما استفاده کنید.