ایده نوسازی شومینه منزل

Image


شومینه
 بخشی از ساختار 
معماری درون دیوار منزل است که نوعی سیستم گرمایشی است که برای نگه داشتن آتش برای گرمادهی و در گذشته برای پخت و پز و گرم کردن غذا استفاده میشده است. آتش در قسمت آتش دان شومینه قرار می‌گیرد و گازها و ذرات ناشی از آتش، از طریق دودکش و لوله های بالای شومینه که درون دیوار تعبیه شده اند خارج می‌شوند. شومینه‌ها از امکانات مرکزی خانگی هستند، چراکه شعله‌ها و صدای ترق‌وتروق‌شان آرام‌بخش است، حتی هنگامی که بدان‌ها برای گرما یا پخت‌وپز نیاز نباشد. طاقچه ی بالای شومینه‌ها کانون توجه دکوراسیون داخلی است.

شومینه ها بهد جهت زیبایی خاصی که به منزل میبخشند بسیار در نمای داخلی خانه تاثیر گذراند و بسیاری از افراد شومینه را برای زیباسازی منزل خود انتخاب میکنند. یکی از راه های زیباسازی منزل و ایده هایی که از طریق شومینه میتوان در جهت نوسازی منزل پیاده سازی کرد این است که فضایی اطراف شومینه برای نشستن تعبیه شود تا تبدیل به مکان دنجی در زمستان برای خانه گردد. میتوانید با پیاده سازی این طرح در زمستان در کنار عزیانتان روی فضای نشیمن شومینه بنشینید و چای یا قهوه گرم نوش جان کنید و از این فضا استفاده کنید.تیم بازسازی و نوسازی منزل ما با حضور در محل زندگی شما و انجام مشاوره رایگان می‌تواند به شما برای انجام این ایده خلاقانه کمک کند. ما از صفر تا صد انجام طرح در کنار شما خواهیم بود و شما را برای اجرایی کردن طرح مد نظرتان کمک و حمایت خواهیم کرد تا منزل زیباتری داشته باشید و در عین زیبایی و تغییر طراحی داخلی منزل خود، بیشترین استفاده را از جای جای منزل خود داشته باشید.

این ایده به دلیل اینکه در فضای خانه صرفه جویی چشمگیری می‌کند همچنین برای خانه های آپارتمانی و خانه هایی که متراژ پایینی دارند و کوچک تر هستند بسیار مناسب است. با طراحی و پیاده سازی یک انباری زیبا در زیر راه پله خود، میتوانید لوازم غیرقابل استفاده تان یا لوازمی که کمتر از آنها استفاده میکنید را در آن قرار دهید و خود را از از بابت این نگرانی خلاص کنید.. اگر نیاز به یک خدمات حرفه‌ای برای بازسازی و نوسازی منزل خود دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم بازسازی و نوسازی منزل ماست که برای شما مشاوره رایگان را نیز فراهم می‌آورد.