نصب پنجره UPVC - نصب پنجره دوجداره

Image

  
یکی از اصلی ترین ماده های تشکیل دهنده در صنعت ساختمان پی‌وی‌سی می‌باشد که به خصوص امروزه از آن در پنجره UPVC یا دوجداره استفاده می‌شود.  عموما بیشتر از 50% از آن در جهان برای صنت ساختمان‌سازی به کار می‌رود و با ظاهر جذابی که دارد دارای مدل ها و طرح و رنگ های متفاوتی است با هر طراحی ساختمانی به خوبی می‌تواند هارمونی داشته باشد.

 

پنجره های دوجداره دارای استحکام بسیار بالایی هستند که علاوه بر اینکه عایق بسیار خوبی برای انتشار صدا هستند، ضریب مقاومت ضربه ای بسیار خوبی هم دارند که پنجره را از ضربات ناگهانی ایمن میدارد.

در کنار این موضوع، سیستم بازشو پنجره های دوجداره در سه طرف دارای زبانه های قفلی است و از سه طرف در قاب پنجره قفل می‌شوند. لذا این ویژگی هرگونه راه ورود به پنجره و بازکردنش از سمت بیرون ساختمان را مسدود میدارد و سارقین به هیچ عنوان نمیتوانند راهی جهت باز کردن پنجره و ورود به ساختمان بیابند.

 

 

برخی خواص و مزایای پنجره UPVC

مقاومت در برابر خوردگی:

پنجره UPVC نارسانای جریان الکتریکی می‌باشند و همچنین در برابر واکنش های شیمیایی مقاوم هستند. مثلا واکنش های الکتروشیمیایی ناشی از اسیدها، بازها و نمک ها که باعث خوردگی در فلزات می شوند، به تدریج تاثیر میگذارند اما بر پنجره UPVC تاثیری نخواهند گذاشت. این ویژگی در سطح داخلی و خارجی پنجره UPVC وجود دارد. در نتیجه، استفاده از  پنجره UPVC در کاربردهایی که در آن خاک مهاجم وجود دارد، بسیار به صرفه و مناسب است.مقاومت شیمیایی بالا:

پنجره UPVC در برابر بسیاری از الکل ها، روغن ها و مواد نفتی غیرآروماتیک مقاوم است. پنجره های UPVC  در تمام شرایط در برابر مواد شیمیایی موجود در خاک و آب مقاوم هستند .

در این قسمت می‌خواهیم برخی از اصطلاحات رایج در پنجره UPVC  به کار رفته  را معرفی کنیم:

قسمتی از پنجره که متحرک است و باز می شود را باز شو   CASEMENTمی‌نامند.در و پنجره ای که قسمت باز شو آن روی یک ریل حرکت می کند را در و پنجره کشویی SLIDING WINDOW/DOOR می‌نامند. به در هایی که به طرف بیرون باز می‌شوند و دو تکه در وسط فریم به جای مولیون متحرک در آن استفاده می‌شود را در فرانسوی می گویند. همچنین به پنجره‌هایی که به سمت بیرون باز می‌شوند پنجره فرانسوی می‌گویند و مانند درهای فرانسوی در وسط فریم از مولیون متحرک استفاده می‌شود.

 

 

پنجره های دوجداره به انوع مختلفی نظیر کشویی، ثابت، تک حالته و دوحالته، بازشو، فولکس واگنی، کلنگی و پنجره های UPVC پارتیشن دسته بندی می شوند که بر حسب علاقه و مکان به کارگیری شان از بین آنها قدرت انتخاب دارید که کدام را برگزینید. یکی از خدمات ارزنده ما با حفظ اصل مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان عزیز خدمات مربوط به نصب تمام پنجره های UPVC است.

  تیم نوسازی و بازسازی منازل با تیمی متخصص و حرفه ای اماده ارائه خدمات برای پنجره UPVC   می‌کند و منزل یا محیط کار دلپذیر و زیبا را به شما هدیه می‌دهد.  پنجرهUPVC  امروزه به یکی از‌ اصلي‌ترین قسمت‌های صنعت بازسازی ساختمان تبديل شده و ما با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا آن‌را ارائه خواهیم داد.