ایده نوسازی- تبدیل فضای زیرراه پله به کتابخانه

Image

  

فضای خالی زیر راه پله معمولا جز فضاهای پرت خانه محسوب می‌شود که هیچ گونه ای استفاده ای ندارد و سبب می‌شود که آن قسمت از فضای منزل هیچ استفاده ای نداشته باشد. اما اگر این فضا به درستی مورد استفاده قرار گیرد و بازسازی شود شما بیشترین استفاده را از فضای زیر راه پله خود کرده اید.

اگر منزل شما به گونه ایست که دارای راه پله دوبلکس است و از فضای خالی زیر آن ناراحت هستید، اصلا نگران نباشید. تیم بازسازی و نوسازی منزل شما یک پیشنهاد شگفت انگیز برای فضای خالی زیر راه پله شما دارد. می‌توانید فضای خالی زیر راه پله را به کتابخانه تبدیل کنید. با تبدیل فضای زیر راه پله به کتابخانه علاوه بر اینکه در فضا صرفه جویی کرده اید، جلوهی لذت بخش تر و زیبایی را به منزل و قسمت راه پله خود بخشیده اید. چرا که هیچ چیز جز وجود یک کتابخانه جذاب و زیبا در زیر فضای راه پله نمیتواند راه پله را جذاب تر کند.


تیم بازسازی و نوسازی منزل ما با حضور در محل زندگی شما و انجام مشاوره رایگان می‌تواند به شما برای انجام این ایده خلاقانه کمک کند. ما از صفر تا صد انجام طرح در کنار شما خواهیم بود و شما را برای اجرایی کردن طرح مد نظرتان کمک و حمایت خواهیم کرد تا منزل زیباتری داشته باشید و در عین زیبایی و تغییر طراحی داخلی منزل خود، بیشترین استفاده را از جای جای منزل خود داشته باشید.

این ایده به دلیل اینکه در فضای خانه صرفه جویی چشمگیری می‌کند همچنین برای خانه های آپارتمانی و خانه هایی که متراژ پایینی دارند و کوچک تر هستند بسیار مناسب است. با طراحی و پیاده سازی یک کتابخانه زیبا در زیر راه پله خود، میتوانید کتابهایتان و لوازم دکوری و تزءینی خود را در آن بگنجانید و خود را از خرید یک کتابخانه مجزا و اشغال دوباره فضا توسط کتابخانه بی نیاز کنید. اگر نیاز به یک خدمات حرفه‌ای برای بازسازی و نوسازی منزل خود دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم بازسازی و نوسازی منزل ماست که برای شما مشاوره رایگان را نیز فراهم می‌آورد
.