انواع آینه کاری ها

Image

آینه کاری دیوارهای خالی سبب ایجاد درخشش و لوکس شدن فضای شما می‌شود استفاده از آینه ها در فضا سبب سبکی و در نتیجه بزرگ تر شدن فضا می گردند . اگر شما احتیاج دارید که فضای خانه شما بزرگ تر دیده شود،  استفاده و نصب آینه می تواند به شما کمک های بسیاری کندم  از فرایندهایی که در بسیاری از خانه های مدرن این روزها دیده می‌شود آینه کاری هاست  . یکی از مدل های فانتزی و ساده آینه کاری دیوار روشی است که به نام شکل های هندسی شناخته می شود که در آن آماده سازی طرح‌ها ساده تر و نصب راحت تری را به دنبال دارند و از طرفی این مدل ها یک ایده خاص و منحصر به فرد برای فضای شما به شمار می‌رود و شما می توانید با توجه به سلیقه و طرح خود نسبت به آینده کاری دیوار خود اقدام کنید . از طرفی این مدل طرح ها فضا را بیشتر شلوغ نمی‌کنند و تنها جنبه فانتزی به محیط می دهند . این سبک سبب ماندگاری بیشتر منزل شما در ذهن بیننده می شود

یکی دیگر از نمونه‌های آینه کاری، دیوار آینه کاری به سبک آجر است در حقیقت با این روش شما یک دیوار را به طور کامل آینه کاری می کنید و تنها چند شیار بین آنها قرار می دهید . این طرح چندان فانتزی نیست و در کنار آن نیازمند رعایت نکات دکوراسیون برای ارتقای کیفیت فضای شماست. یکی از راه‌هایی که در جهت بهتر نشان دادن دیوار آینه شما کمک می‌کند ، نورپردازی دیوار است . رنگ نور انتخابی شما بستگی به ترکیب رنگ به کار رفته در کل فضا و دیوارهای تان انتخاب می گردد. طرح لوزی یکی دیگر از روش‌های آینه کاری است . خطوط مورب در این مدل آینه کاری سبب چشم نوازتر شدن این دیوارها نسبت به مدل های قبلی می‌شوند .لازم به ذکر است که محبوبیت این مدل از آینه کاری سبب شده که یکی از تکراری ترین مدل ها به شمار می رود . بنابراین اگر قصد ایجاد جلوه های نوین و مدرن به منزل خود را دارید، استفاده از این نوع آینه کاری به شما پیشنهاد نمی‌شود. البته برای انجام آینه کاری می توانید از مشاورین شرکت تیم نوسازی و بازسازی منازل بهره بگیرید و با توجه به نظرات آ نها به انجام آینه کاری منزل خود بپردازید .

آینه کاری مدرن یکی از محبوب ترین مدل های طراحان داخلی است که ابعاد مختلف آینه ها تنوع خاصی به ظاهر دیوار می دهند که سبب ایجاد جذابیت می‌شود.  این ایده در منازل ایرانی کمتر استفاده شده و البته خاص تر به نظر می رسد اما اگر اطراف این نوع از آینه کاری را شلوغ کنید ممکن است این آئینه کاری به شما نتیجه عکسی داده و سبب دلگیر تر شدن فضا گردد . آینه کاری سه بعدی نیز یکی از طرح‌های جدید طراحان داخلی به شمار می‌رود که اگر به درستی انجام شود می‌تواند نقش یک اثر هنری در فضا را ایجاد کند و سبب ایجاد جلوه ای منحصر به فرد و ویژه در دیوار منزل شما می شود .

آینه کاری دیوار با ترکیب شکل های منظم نیز صورت می پذیرد که این آینه کاری ترکیب دو هندسه مربع و لوزی است که سبب از بین بردن سادگی بیش از حد محیط می شود ولی لوکس به نظر می رسد  .این نوع از آینه کاری ها برای افرادی که علاقه ای به شلوغ کردن فضا ندارند، پیشنهاد می‌شود .

آینه کاری فانتزی به اینگونه است که در آن برش های آینه در جهت ایجاد یک مفهوم شکل می‌گیرد.  طرح انتخابی تماماً به سلیقه و یا ایده شما بستگی دارد . هزینه نصب این نوع از آینه کاری پایین تر از بقیه آینه کاری ها به شمار می‌رود همچنین با توجه به میزان خاص بودن طرح ، این آینه کاری می‌تواند به جذاب تر شدن و منحصر به فرد شدن منزل شما کمک کند . با این روش شما می توانید طرح های بیشمار و متفاوتی را پیاده کنید که نمونه اش هیچ کجا به کار برده نشود و می تواند یک ایده بکر در نظر گرفته شده باشد . دقت کنید که ایده تنها برای طرح گل و پروانه به کار نمی رود و شما حتی می توانید از اسامی یا چهره خود و شریک تان در این نوع از آینه الهام بگیرید .