بازدید و مشاوره رایگان

Image


 
آخرین باری که طراحی دکوراسیون داخلی یا طراحی ساختمان خود را تغییر دادید را به یاد دارید؟ احتمالا طرح اولیه‌ای در ذهن خود داشتید و تمایل داشتید تغییرات برمبنای طرح اولیه شما باشد اما نمی‌دانستید که از چه ترکیب رنگ و از چه طرحی باید استفاده کنید تا هارمونی زیبایی در محیط به وجود بیاید و همه عناصر به بهترین شکل ممکن کنار هم چیده شوند طوریکه از ابتدا انگار به همین محیط تعلق داشته اند. احتمالا ساعات زیادی را برای خرید کاغذدیواری، سنگ یا کاشی به فروشگاه‌های زیادی سر زدید یا صفحات و پیج‌های مختلف دکوراسیون را بیهوده بالا و پایین کردید تا طراحی داخلی منازل مختلف را ببینید. اینکه تصور کنیم این پروسه طولانی و زمان‌بر را برای تک تک المان‌های منزل خود طی کرده اید و در انتها هم بعد از قرارگیری همه چیز کنار هم می‌توانستید به این نتیجه برسید که آیا همه چیز دقیقا مطابق علاقه‌تان پیش رفته و سبب رضایتتان از تغییرات شده است یا خیر، باعث می‌شود بتوانیم حدس بزنیم که به احتمال زیاد از نتیجه راضی نبوده باشید و مجدد تمایل به یکسری تغییرات داشته اید اما محدودیت‌های مالی و زمانی و کاهش انرژی شما را به پذیرفتن محیط وا داشته است. هراس از هزینه‌های مشاورات مشاوره‌های دکوراسیون داخلی و طراح‌های ساختمان هم به احتمال زیاد مزید بر علت بوده است که با مشاوران این حوزه صحبت نکنید.


ما با درک کامل از این موضوع، حق را به شما می‌دهیم و مفتخریم که اعلام کنیم یکی از خدمات تیم متخصص نوسازی و بازسازی ما بازدید و مشاوره رایگان برای ایجاد انواع تغییرات در محیط‌های کاری و منازل است. نیروهای مجرب و توانمند تیم ما با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه بازسازی ساختمان و نوسازی، از محیط کار یا محل زندگی شما بازدید می‌کنند و شما بدون اینکه ملزم به پرداخت هزینه‌های مشاوره‌ای باشید، می‌توانید از ایده‌های به روز و مدرن آنها برای ایجاد انواع تغییرات در محیط خود استفاده کنید. متخصصین ما می‌توانند به راحتی به شما کمک کنند که چطور محیط زندگی خود را از یک محیط سرد و بی انرژی برهانید و انرژی را در محیط جاری کنید. آنها با معرفی ترکیب رنگ‌های سازگار با محیط زندگیتان، شما را یکباره در مرحله آخر قرار می‌دهند بدون آنکه نیاز باشد صفحات طراحی ساختمان و سایت‌های مختلف را بالا و پایین کنید و در انتها هم چیزی عایدتان نشود. علم ما فقط در جهت زیبا سازی منزل یا محیط کاری نیست، بازسازی و نوسازی یک محیط کاری به طور قطع می‌توانند سبب جذب مشتری‌های زیادی شود و سود کلانی را برای شما به ارمغان آورد و همین تغییرات در محل زندگی هم می‌تواند شما را از روزمرگی نجات دهد. ما با در نظر داشتن کلیه جزئیات و نقشه کشی ساختمان شما گزینه‌های مختلف از طراحی را پیش روی شما می‌گذاریم و پاسخگوی سوالاتتان هستیم و شما بر حسب علاقه می‌توانید انتخاب کنید که کدام تغییرات را در محیط خود اعمال کنید. برای بازسازی یا نوسازی ساختمان محیط خود و طراحی جدید نگران هزینه‌های آن هم نباشید ما مطابق با بودجه شما، ایده‌های تغییر دکوراسیون را به شما پیشنهاد می‌دهیم لذا اصلا نگران نباشید که برای پیاده سازی تغییرات لزوما نیاز دارید مبلغ پول هنگفتی را کنار بگذارید.


 

با ایجاد تغییر در طراحی و بازسازی محیط کاری خود:

·        سبب جذب مشتری بیشتر شوید. مشتریان انرژی محیط جدید و ترکیب رنگ زیبای محل کار شما را دریافت می‌کنند و ترجیح می‌دهند مدت زمان بیشتری را در محیط کار شما بگذرانند. ما به شما کمک می‌کنیم که چطور از این ارتباط به نحو احسن استفاده کنید.

·        به همکار یا کارمند خود انرژی مثبت دهید و روحیه وی را برای همکاری بهتر تجدید کنید. با عوض شدن روحیه و تجدید روان میزان بازدهی کاری دو برابر می‌شود.

·        محیط کاری خود را از یک محیط سرد و بی روح به یک محیط پر انرژی تبدیل کنید.

 

با ایجاد تغییر در طراحی و بازسازی منزل خود:

·        محل زندگی خود را به یک خانه شیک و مدرن تبدیل کنید و به آن زیبایی زیادی ببخشید.

·        بسیاری از مشکلات و آشفتگی‌های خانوادگی را حل کنید. ایجاد تغییرات رابطه مستقیمی با کاهش تنش‌های مرتبط با روان دارد. استفاده از انواع رنگ‌های آرامش بخش و یک دکوراسیون مدرن و شیک تاثیر به سزایی روی روحیه دوباره خانواده دارد.

·        به رشد روانی و پرورش شخصیت فرزندان خود کمک به سزایی کنید. فرزندان شما مدت زمان زیادی را در خانه و در اتاق شخصی خود سپری می‌کنند، با انتخاب تغییرات دکوراسیون هوشمند و ترکیب رنگ‌های آرامش بخش مستقیما روی شکل گیری شخصیت و آرامش روح آنها تاثیر گذار باشید.

 

بازدید و مشاوره تیم نوسازی ما به صورت رایگان انجام خواهد گرفت و متخصصین ما برای آرامش خیال مشتریان خود و کاهش هزینه‌های آنها در جهت بهبود حال آنها بدون دریافت هزینه از محل مورد نظر بازدید می‌کنند و به روزترین و بهترین ایده‌های بازسازی و نوسازی منزل را از تغییر دکوراسیون پذیرایی شامل سقف کاذب گرفته تا اتاق خواب و آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی را به آنها عرضه می‌کنند. شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما استفاده کنید و برای سوالات خود پاسخ بیابید. در نهایت ما بسیار خرسنیدیم که توانسته ایم در جهت بهبود حال مشتریان خود و خوشحالی و رضایت آنان قدمی برداریم.