نوسازی و بازسازی منزل

Image


 واژه "نوسازی" به معنای بازسازی، تعمیر به کلیه فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که در جهت دوباره ساختن چیزی می‌کوشد. در همین راستا نوسازی منزل شامل کلیه فعالیت‌های رنگ آمیزی، خدمات مرتبط با پارکت، کفپوش، کاغذ دیواری و... است که سبب تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی منزل و محیط‌های کاری می‌شود. تیم نوسازی و بازسازی منازل ما با دارا بودن گواهینامه اجرایی از شرکت کناف ایران کلیه خدمات پخش و اجرای کاغذ دیواری و سقف کاذب کناف، کفپوش لمینت، و نقاشی ساختمان، آینه کاری و درب ضد سرقت و پنجره PVC را ارائه می‌دهد و در جهت زیباسازی محیط اطراف شما می‌کوشد. متخصصان ما با بیش از یک دهه تجربه، بهترین دیزاین منزل را برای شما به ارمغان آورند و منزل ایده آل و رویایی را به شما هدیه می‌دهند 

اگر فردی مدرن و پیرو مد باشید و از هیجان در منزل خود استقبال کنید، استفاده از طرح ها و نقش های خاص برای خانه می تواند یک قدم ماجراجویانه باشد و برای ایجاد این نوع از هیجان، شما نیاز به ایجاد تغییری در کف، سقف یا دیوارهای خانه دارید که می‌تواند منزل شما را از حالت بی روحی در بیاورد و جلوه ای خاص و متفاوت به آن ببخشد. در این موقعیت تیم ما متشکل از بهترین طراح ها، نیروی مجرب و تکنسین توانمند آمادگی خود را برای انجام کلیه امور در جهت ساختن محیطی زیبا تر برای شما ، خانواده و یا همکارانتان اعلام می‌دارد و محیطی زیباتر، دلباز تر را مطابق با سلیقه شما به شما هدیه می‌دهد. تکنسین بازسازی و نوسازی منازل ما همواره آماده پیشنهاد و پیاده سازی طرح های جدید برای تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان است و از صفر تا صد پروژه های نوسازی را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. کارشناسان ما مطابق با هر بودجه ای طرح های متفاوت و منحصر به فردی را برای پیاده سازی به شما پیشنهاد می‌دهند لذا نیاز به هیچ گونه نگرانی نسبت به مسائل مالی و هزینه پروژه ها نیست.

ایده ها و خدمات ما برای بازسازی منازل قدیمی هم بسیار ایده‌های بکری است و ما قادر هستیم شما را از تکراری شدن محل زندگی یا محل کارتان برهانیم و جذابیت‌های خارق العاده ای را به محیط شما بیفزاییم و لبخند مسرت را به چهره شما بیفزاییم. ما با پیشنهاد رنگ و طرح مناسب برای دیوار ها و کف ساختمان و ایده های نورپردازی محیط هم میتوانیم علاوه بر زیباسازی محیط در بزرگتر و دلبازتر نشان دادن محیط هم نقش به سزایی داشته باشیم طوریکه باور این همه تغییر و زیبایی برای خودتان هم دشوار باشد و تصور کنید به محل جدید و ساختمان جدیدی نقل مکان کرده اید.